Data dodania: 14.10.2010

“Mecz z pier*****ą Legią”. Wpadka piłkarza na Facebooku. Kto?

Mecze pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa od dawna należą to tych „iskrzących”. Ale to co się wydarzyło ostatnio to ostra jazda po bandzie!

Jutrzejszy mecz, choć jeszcze nawet się nie zaczął, już wywołał nie lada kontrowersje. Zawodnik Widzewa – Paul Grischok – mówiąc obrazowym językiem, dolał benzyny do ogniska. Swoim wpisem na Facebooku jednocześnie pokazał co myśli o Legii, a zarazem pokazał swoje przywiązanie do Widzewa. Co umieścił w poście? „Piątek, godz. 20, mecz przeciwko pierd*****j Legii Warszawa…”. Posta już na FB nie ma, ale niesmak ogromny pozostał po tak chamskim zachowaniu.

Jak na to zareagują kibice na słynnej żylecie? Czy piłkarze Wojskowych pokażą Niemcowi z Polskimi korzeniami co myślą na temat jego wpisu? Czy czeka nas spokojny a może brutalny mecz? Gdzie obstawiać mecze Legii Warszawa? Już się dowiemy niebawem…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat