Data dodania: 13.10.2010

206 cm i 109 kg! Oto Pudzianowski w… spódnicy (ZOBACZ)

Zawodniczka z USA, pomimo młodego wieku jest największą i najsilniejszą kobietą naszego globu. Teraz nie tyle głośno o niej z powodu jej występów, ale dlatego, że kiedyś się rozebrała i..

W internecie pojawiły się zdjęcia zapaśniczki – Lindsay Hayward. Ale w opinii wielu osób były one „zbyt śmiałe”. Przez to teraz „Pudzian w spódnicy” ma problemy.

Ważąca 109 kilogramów, przy wzroście 206 cm, kobieta podpisała całkiem niedawno kontrakt z jedną z największym federacji wrestlingowych (WWE) kontrakt na występy. Jednak jej debiut, z powodu tych właśnie zdjęć, jest wciąż nie pewny. Władzom federacji nie spodobał się te „zbyt śmiałe” fotografie…A wy jak sądzicie? Mają rację?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1430 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator