Data dodania: 03.10.2010

Jak zwierzęta! Polscy sportowcy pobili się podczas meczu (WIDEO)

Derby Trójmiasta w rugby nie miały tak wyglądać. Taki pojedynek zawsze jest meczem o podwyższonym ryzyku, ale to się wydarzyło na murawie, ciężko nazwać zachowaniem godnym sportowców.

Lechia Gdańsk pokonała Arkę Gdynia 30:13. I na tym mogłaby się skończyć relacje z tego meczu. Ale nie! Wróćmy do spotkania. 55 minuta meczu. Lechia na prowadzeniu. A tu nagle taka bijatyka na boisku! Pseudosportowcy nie wytrzymali napięcia i zaczęli się nawzajem okładać. Jak dzikie zwierzęta, które dopiero co wypuszczono z klatek…

Boisko musiało opuścić dwóch zawodników Lechii i jeden z Arki. Ale na pewno na tym się nie skończy. Czekamy teraz na decyzję Komisji Gier i Dyscyplin, która mamy nadzieję, ukarze srogo tych „zawodników”. W oczekiwaniu na wynik Komisji, jeżeli jesteś zainteresowany obstawianiem to tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Etoto. Pamiętaj, że to tylko jest dla osób pełnoletnich.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator