Data dodania: 02.10.2010

Nie do wiary: doping kibiców może zniszczyć… bloki! I to w Polsce

Tego jeszcze nie było! Zbyt mocne zagrzewanie swoich piłkarzy przez fanów Kolejarza odbiło się na okolicznym bloku. To nie kolejny tytuł z okładki Faktu, ale fakty!

Podczas czwartkowego meczu zdarzyła się niespotykana do tej pory sytuacja. Raz, że 42 tysiące kibiców zasiadło na trybunach Lecha. Dwa, że Lech wygrał 2:0. A po trzecie, doping fanów Lecha sprawił, że w oddalonym około 400 metrów od stadionu budynku zatrzęsły się ściany. Nawet strażacy to potwierdzili!

Obecnie trwa dochodzenie w tej sprawie przez powiatowy inspektorat nadzoru budowlanego. Czekamy z niecierpliwością jak się sprawa rozwinie. Mamy nadzieję, że nikomu nie przyjdzie na myśl, by nałożyć ograniczenia na doping na stadionie przy ulicy Bułgarskiej…a może bukmacherzy pokuszą się o taki nietypowy zakład specjalny na wydarzenia pozasportowe?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1412 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator