Data dodania: 02.07.2008

Lukas Podolski w więzieniu?

Żeby się rozwijać trzeba grać jak najwięcej w swoim macierzystym klubie. Ale w przypadku Lukasa Podolskiego jest inaczej. Więcej wystąpił w kadrze niż w Bayernie! A szansy na transfer nie widać.

Słowa prezesa rady nadzorczej Bayernu Monachium, Karla Heinza Rummenigge’go brzmią jak wyrok w sądzie. Z resztą oceńcie sami:

Nie ma mowy o sprzedaży, ani o wypożyczeniu napastnika Lukasa Podolskiego do jakiegokolwiek innego klubu piłkarskiego. To decyzja ostateczna i nie będziemy do tego wracać.

23-letni zawodnik już ostatnie dwa sezony grzał ławę, a w obecnym sezonie nie zapowiada się by miał mieć stałe miejsce w wyjściowej 11-tce. Do tego dochodzi zmiana trenera, który zapowiedział, że będą grali najlepsi. Owszem dostrzega potencjał Poldiego i chce jego rozwoju, ale nie za wszelką cenę.

Poldi już podczas Euro wykazywał swoje niezadowolenie z obecnej, patowej sytuacji. Nawet rozważa powrót do FC Koeln, z którego to klubu wypłynął na szerokie wody.

Co będzie dalej z Lukasem Podolskim? Jak zakończy się ta nieciekawa, z punktu widzenia niemieckiego zawodnika, sytuacja? A wy jak obstawiacie dalsze losy Poldiego?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator