Data dodania: 25.02.2010

Przełożyli finał Eurowizji, bo wolą oglądać igrzyska. TVP – ucz się!

To co się dzieje teraz w Słowacji przypomina narodową histerię. Ze szczęścia. Po pokonaniu, w ćwierćfinale IO, Szwedów nadzieje i apetyt na medal są przeogromne. W kolejnym meczu hokejowym zmierzą się z reprezentacją Kanady o Finał. Spotkanie ma się odbyć w nocy z piątku na sobotę o 3.30.

Słowacy są tak pewni tego, że zagrają w Finale, który odbędzie się w niedzielę, że przenieśli finał eliminacji Eurowizji! Początkowo miały one odbyć się w niedzielę wieczorem, ale wtedy ma być wielki finał na Igrzyskach. Z tego powodu słowacka telewizja STV, zdecydowała się na radykalny krok – przeniosła finał Eurowizji na sobotę! To się nazywa wiara w swoich zawodników!

Trzymamy kciuki za naszych sąsiadów! Ciekawe czy i u nas, w naszej telewizji przeszła podobna sytuacja? Czy TVP byłaby zdolna przenieść jakiś show na żywo na inny dzień, tylko i aż z tego powodu, że np. start Małysza w jakimś konkursie pokrywa się z tym show? Hmm…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat