Data dodania: 24.02.2010

Kompromitacja! Polscy zawodnicy biegli w barwach Monako ZOBACZ

Taka pomyłka tylko u nas? Nasi biathloniści nie wywalczyli medalu podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Paradoksalnie jest to dobra wiadomość. Dlaczego?

Czy zauważyliście, że ekipa biathlonowa, z Tomaszem Sikorą na czele, na swoich kombinezonach (na prawym udzie) miała na odwrót nasze barwy narodowe? Zamiast flagi biało-czerwonej była tam czerwono-biała! W zależności jak na to spojrzeć, to jest to flaga albo Monako albo…Indonezji! Co za gafa! I tu dochodzimy do sedna paradoksu. Gdyby nasi wygrali, to cały świat zobaczyłby tę pomyłkę. Wstyd…

A skąd taka pomyłka? Według Agnieszki Cyl, to „zasługa” Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a nie tych, którzy dawali te ubrania. To PKOL zatwierdził takie emblematy. Aż trudno uwierzyć, że działacze mogli się dopuścić do czegoś takiego!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1334 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator