Data dodania: 03.09.2013

Znany polski judoka zabity w nocnym klubie. Wykrwawił się!

W jednym z krakowskich klubów w zeszły weekend doszło do tragedii. A wszystko zaczęło się niewinnie od sprzeczki, a zakończyło fatalnie na pchnięciu nożem. Kim była ofiara?

W zeszłym tygodniu w nocy z piątku na sobotę do klubu nocnego „Moulin Rogue” wezwano karetkę. Podczas kłótni jeden z agresorów wyciągnął nóż i trafił ofiarę wprost w tętnicę udową. Pomimo szybkiej akcji pogotowia, pacjent po niemal godzinnej reanimacji wykrwawił się na śmierć.

Przez kilka dni nie wiadomo było kto jest ofiarą, ale właśnie dzisiaj się dowiedzieliśmy, że był to były judoka Wisły Kraków, a także mający na swoim koncie występy dla reprezentacji Polski – Paweł Pytliński. 36-latek na swoim koncie miał m.in. Tytuł V-ce Mistrza Polski. Swoją karierę zawodową zakończył w 2009 roku. Od tamtego czasu jednak nie zaprzestawał trenować judo. Obecnie pracował jako ochroniarz w innym krakowskim klubie.

Policja bada sprawę i wyjaśnia dlaczego mogło dojść do takiego tragicznego finału sprzeczki.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat