Data dodania: 10.08.2013

Liga belgijska: Pierwsza wygrana Charleroi, debiut Michalskiego

Dzisiejszy dzień w lidze belgijskiej był wyjątkowym pod wieloma względami. Zacznijmy od tego, że Seweryn Michalski zaliczył swój debiut w klubie Mechelen, do którego przeszedł z GKS Bełchatów. Nasz obrońca wszedł na murawę w drugiej połowie meczu (64 minuta) z Waasland-Beveren. Spotkanie zakończyło się wynikiem bezbramkowym.

Do tego, tylko ekipa Royal Charleroi Sporting Club zdobyła 3 punkty spośród wszystkich drużyn, które grały dzisiaj w Eerste klasse. Natomiast pierwszy punkt w sezonie zdobył beniaminek z Ostendy. Etoto nie dawało im dużych szans na zwycięstwo, dlatego z pewnością ci, którzy obstawili taki wynik mogli liczyć na wysokie wygrane.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat