Data dodania: 05.02.2019  |  Data aktualizacji: 11.03.2019

Wypadek Douglasa Costy w północnych Włoszech

Brazylijski pomocnik Juventusu Turyn Douglas Costa miał wypadek na autostradzie w północnych Włoszech. Ostatecznie zawodnik wyszedł z niego bez szwanku.

Piłkarze Juventusu z racji sobotniego meczu z Parmą dysponowali dwoma dniami wolnego, a do samego incydentu doszło w poniedziałek podczas powrotu Costy do Turynu. Jego Jeep zderzył się z Fiatem Punto, którego kierowca został przewieziony do szpitala z niewielkim obrażeniami.

Policja wciąż bada przebieg zdarzenia. Wciąż nie wiadomo, kto ponosi winę za wypadek.

Źródło: espn.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1423 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator