Data dodania: 05.02.2019  |  Data aktualizacji: 11.03.2019

Thibaut Courtois: wybrałbym Edena Hazarda

Nie ustają plotki odnośnie transferu Edena Hazarda do Realu Madryt. Sytuację zaostrza także trudna sytuacja aktualnego klubu Belga, Chelsea.

Okazuje się, że w zespole Królewskich chętnie powitałby go kolega z reprezentacji Belgii, bramkarz Thibaut Courtois.

„Wybrałbym Edena, to oczywiste. Bardzo go lubię, ale wybór ostatecznie należy do niego”.

Obydwaj gracze byli głównymi autorami ogromnego sukcesu reprezentacji Belgii podczas ubiegłorocznego Mundialu w Rosji. Zarówno Courtois jak i Hazard byli wymieniani jako najlepsi gracze w swoim zespole, którzy pomogli w zdobyciu trzeciego miejsca na świecie.

Także transfer Hazarda do Realu Madryt był już niejednokrotnie szeroko omawiany, jednak ostatecznie nie doszedł do skutku. Czy spadek formy Chelsea ostatecznie przekona piłkarza do zmiany barw?

Źródło: skysports.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat