Data dodania: 03.01.2019

Wisła Kraków pozbawiona licencji na występy w Ekstraklasie

Jak czytamy na oficjalnej stronie PZPN, komisja zajmująca się licencjami zdecydowała o zawieszeniu klubu Wisła Kraków.

Perypetii krakowskiego klubu ciąg dalszy. Po niejasnych kwestiach związanych z właścicielami, przyszedł czas na krok PZPN. Komisja zdecydowała o zawieszeniu powołując się na nieczytelną stronę prawną Wisły Kraków, a także w związku z przekroczeniami licznych postanowień licencyjnych.

Powodem był też brak kontaktu po stronie byłych i obecnych posiadaczy klubu. PZPN w ostatnim oświadczeniu skarży się bowiem, że wszelkie wiadomości o sytuacji podmiotu czerpie z prasy.

Brak przywrócenia licencji będzie skutkował walkowerem w każdym meczu, a ostatecznie sytuacja ta doprowadzi do wyrzucenia z ligi.

Pierwsze tegoroczne rozgrywki Wisły Kraków miałaby rozpocząć 11 lutego z Górnikiem Zabrze. Jak jednak potoczą się losy Białej Gwiazdy? Bukmacherzy z rankingu póki co w swoje ofercie na ekstraklasę 2018/2019 nie posiadają tego meczu. Czy w najbliższym czasie buki dokonają korekty oferty?

Źródło: pzpn.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat