Data dodania: 04.01.2019

Bogusław Leśnodorski z ofertą pomocy dla Wisły Kraków

Bogusław Leśnodorski z wykształcenia prawnik, a także były prezes warszawskiej Legii, zaoferował Wiśle Kraków pomoc. Miałaby ona dotyczyć doradztwa jego kancelarii prawnej.

Sytuacja klubu piłkarskiego rodem z Krakowa wciąż jest trudna. Wisła nie otrzymała licencji na grę w Ekstraklasie i ostateczni grozi mu wyrzucenie z ligi. Trudna sytuacja prawna zwróciła uwagę Leśnodorskiego, który kieruje znaną kancelarią prawną.

Swoje „ogłoszenie” były prezes Legii umieścił na Twitterze. Pomoc miałaby wymiar pro bono oraz obejmowałaby prawne doradztwo, nie zaś zainwestowanie w klub.

Rafał Wisłocki, będący w zarządzie TS Wisła Kraków poinformował, że oferta ta została przyjęta.

Źródło: sport.onet.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat