Data dodania: 27.09.2012

W USA śmieją się z walki Pudziana. Zobacz ten film!

Nie ważne jak mówią, ważne by mówili. To jedno z tych długo powtarzanych PR-owych przysłów, które mniej lub bardziej się sprawdza. A jak będzie w przypadku Mariusza Pudzianowskiego i jego młotkowej serii?

Gala KSW 20 już za nami. Oczywiście w Polsce wyniki i sposób walki zawodników był szeroko komentowany, ale nikt się nie spodziewał, że nasza gala zagości także do innych zagranicznych mediów. Inside MMA, jeden z popularniejszych programów na temat MMA, wziął na tapetę dwie walki z naszej gali. Legenda UFC a jednocześnie komentator tego programu, najpierw odniósł się do walki Błachowicza z Houstonem Alexandrem. Zarzucił Polakowi jego sposób zakładania kimury. Następnie, komentując młotkową serię Pudziana, nie mógł się powstrzymać do śmiechu.

Cóż, pierwsze początki w mediach zawsze bywają trudne. Ale jeszcze nasi zawodnicy pokażą na co ich stać!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat