Data dodania: 03.04.2010

Tropem Kubicy… Polski kierowca w Formule 2 – i to kobieta!

Po raz pierwszy w historii polskiego sportu motorowego, będziemy mieli kobietę kierowcę w Formule 2. Czy pójdzie w ślady Kubicy i wejdzie do F1?

Do ostatniej chwili debiut Natalii Kowalskiej w Formule 2 nie był pewien. A to z powodu pieniędzy. Choć jak zapewniał wcześniej jej tato – Mieczysław – szanse na zyskanie sponsorów były duże, ale dopóki nie będzie podpisu, woli dmuchać na zimne. Jednak znalazł się bogaty sponsor, który wyłoży na nią w obecnym sezonie milion złotych. Dzięki temu nasza zawodniczka będzie mogła już zadebiutować 18 kwietnia na torze Silverstone. Dyrektor F2, Jonathan Palmer, wypowiada się o Polce z wielką nadzieją:

Jestem pewien, że Natalia ponownie zaskoczy, kiedy tylko nabędzie doświadczenia.

Jej debiut to owoc zeszłorocznych testów na torze w Walencji. Wypadła w nich tak dobrze, że to była tylko kwestia czasu, kiedy dostanie zaproszenie do Formuły 2.

Trzymamy kciuki za naszą „Kubicę w spódnicy”!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 447
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat