Data dodania: 23.10.2014

Tragedia po meczu “Lewego”: zginął ojciec i 7-letni syn

To był czarny wtorek dla dla fanów AS Romy. Nie dość, że Bayern ich rozbił na własnym terenie to jeszcze ten wypadek!

Lewandowski i spółka zdemolowali Romę 7:1. To musiało zaboleć kibiców klubu że stolicy Włoch. W takim też ponurym nastroju zapewne wracali do domu Stefano de Sanctis i jego 7-letni syn – Cristian. Ale niestety nie było im dane dotrzeć do domu. Na zakręcie, kierowca osobówki wypadł że swojego pasa i uderzył w jadących na skuterze ojca i syna. Nie było dla nich szans. Cristian zginął na miejscu, a jego tata w szpitalu. To nie tylko tragiczne wieści dla jego żony i córki, ale i też wszystkich fanów związanych z AS Romą.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator