Data dodania: 09.11.2014

BATE ponownie mistrzem Białorusi

Ekipa z Borysowa, jest Mistrzem swojego kraju już 9 rok z rzędu licząć od 2006 roku. Natomiast w całej historii tego klubu jest to już 11 Mistrzostwo (1999, 2002). Ten rzadko spotykany wyczyn, zapewniła sobie już 2 kolejki przed zakończeniem rozgrywek I ligi białoruskiej. Nad drugim w tabeli Dinamem Mińsk ma obecnie 7 punktów przewagi.

Dzięki zapewnieniu sobie I miejsca w tabeli, zagra w II rundzie przyszłorocznych eliminacji do Ligi Mistrzów. Obecnie zespół BATE Borysów, po czterech kolejkach Champions League, zajmuje trzecie miejsce w grupie H. Czy zespół z białoruskiej ekstraklasy ma jeszcze szansę zaskoczyć europejskie kluby? Jak ich szanse oceniają bukmacherzy?

Obecnym trenerem BATE jest Aleksandr Jermakowicz, a wśród jego podopiecznych jest aż 8 zawodników z kadry narodowej Białorusi (np. Dienis Polakow, Maksim Wołodko czy Nikołaj Signiewicz).

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat