Data dodania: 24.08.2014

Szokująca śmierć na meczu: kibole zabili piłkarza (WIDEO)

To była pewnie wykonana jedenastka w wykonaniu zawodnika JS Kabylie (Algeria). Jak się okazało później, to była jego ostatnia bramka w jego krótkiej karierze piłkarza.

Albert Ebosee Bodjongo zaliczył 6 występów w kadrze Kamerunu. Do tego był szanowanym piłkarzem w swoim algierskim klubie, w którym grał od roku. Całkiem dobrze zapowiadającą karierę przerwał jego ostatni mecz z USM Algier, przegrany przez jego drużynę 1:2.

24-latek zaliczył w tym meczu jedną bramkę (strzeloną z karnego). Tą wyrównującą wynik spotkania na 1 do 1. Czy przypuszczał, że to będzie jego ostatnia?

Pod koniec meczu zaczęły się dantejskie sceny. Miejscowi kibole wpadli w szał z powodu przegranej swojej drużyny i się zaczęło! Rzucali różnymi przedmiotami na murawę. Jeden z tych przedmiotów, prawdopodobnie kamień, uderzył Bodjongo centralnie w głowę. Został zaraz zniesiony na noszach i podjęto próbę jego reanimacji. Bezskutecznie. W komunikacie klubowym czytamy:

Piłkarz JS Kabylie zmarł w wyniku obrażeń głowy po tym, jak został w nią trafiony pod koniec meczu z USM Algier.

Obecne trwa dochodzenie, który z kiboli stoi za tym zabójstwem.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat