Data dodania: 22.01.2012

Polska firma sponsorem Interu

Stało się. Do tej pory to zagraniczne firmy sponsorowały nasze kluby piłkarskie, a teraz doczekaliśmy się transferu zwrotnego. Krakowska firma Oknoplast, która zajmuje się produkcją okien PVC oraz drzwi zewnętrznych, od dzisiaj stała się jednym z głównych sposnorów znanego na całym świecie klubu – Interu Mediolan.

Ten krok podyktowany jest chęcią zwiększenia udziałów polskiej firmy w swojej branży na rynku włoskim, na którym jest obecna już od 2007 roku. W przeciągu kilku ostatnich lat objęła znaczną część rynku, stając się wiceliderem.

Logo Oknoplastu, zostanie umieszczone na Stadio Giuseppe Meazza, jak i w ośrodku treningowym Interu Centro Sportivo Angelo Moratti oraz na oficjalnej stronie internetowej Interu. A gdzie można obstawiać ligę włoską, dowiesz się tutaj.

Firma Oknoplast powstała w 1994 roku i zatrudnia obecnie ponad 1000 osób i jest obecna na wielu europejskich rynkach.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat