Data dodania: 09.03.2013

Nowy Khalidov? Wojownik MMA walczy o polski paszport!

Bezduszni urzędnicy wciąż odmawiają młodemu zawodnikowi przyznania obywatelstwa. Argumentują, że w Czeczeni, skąd pochodzi fighter, już złego się nie dzieje.

Przez wielu fanów i ekspertów 22-letni Anzor Azhiev (3-0) to nowy następca Mameda Khalidova. W ślad za wielką gwiazdą KSW, także ten młody Czeczen pragnie dostać polskie obywatelstwo. Jednak urzędnicy wciąż przedłużają cały proces przyznawania papierów dla Czeczena.

Azhiev w Polsce mieszka już trzy lata, a przeniósł się tutaj wraz z rodzicami i młodszym bratem. I pomimo tego, że ma papiery na to, że jego familia była prześladowana w ich ojczyźnie, to wciąż urzędnicy odwlekają z podjęciem decyzji. Ale może jego najbliższa walka z Mariuszem Pioskowikiem (6-4) zmieni ich opieszałość? Federacja KSW wiąże z Azhievem ogromne nadzieje, bo takich walecznych wojowników Polacy uwielbiają oglądać.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat