Data dodania: 09.04.2013

Ale numer! Znany piłkarz zamienił żonę na jej… (ZOBACZ)

Była przyjaciółka Sylvie van der Vaart – Sabia Boulahrouz – była ostoją i wielkim wsparciem dla żony piłkarza, po tym jak się rozstała z nim. Jednak to co się wydarzyło w trakcie tego pocieszania, pomiędzy Sabią a Rafaelem, to telenowela…

Wydawało się, że Rafael van der Vaart jest urodzony w czepku. Piękna żona, duże pieniądze, gra dla prestiżowych klubów europejskich. A tu taka historia bez happy endu. Jego związek z piękną Sylvią dobiega końca. Epizod, który miał miejsce imprezy sylwestrowej stał się wielkim testem dla tej pary. Wtedy to piłkarz miał pobić swoją żonę. I stało się. Separacja, a niebawem rozwód. A tymczasem w całą sytuację zaangażowała się przyjaciółka Sylvie – Sabina, która jak się okazała działała na dwa fronty. Pocieszając Sylvię, zakręciła wokół swojego palca piłkarza…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator