Data dodania: 17.01.2020  |  Data aktualizacji: 17.01.2020

Nowy bukmacher na rynku – MR BET z Cieszyna

Polski rynek bukmacherski zyskał kolejnego gracza. MR BET otrzymał właśnie licencję z MF na organizację zakładów bukmacherskich w sieci. Jaka czeka przyszłość nowego buka? Czy zyska w oczach typerów?

MR BET jest oficjalnie już 18 podmiotem, który uzyskał licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych online. Obecnie strona (mrbet.pl) jeszcze nie funkcjonuje, a start w Internecie zaplanowany jest na II połowę tego roku.

Zobacz też: Liverpool kontra Manchester United. Hit w Premiership | Kursy bukmacherskie

Na czele spółki stoi Konrad Łukasz Łabudek (od października 2019), który w przeszłości pełnił tymczasową funkcję prezesa lidera naszego rankingu bukmacherów – Fortuny. Był on pierwszym polakiem na tym stanowisku, zastępując Alesa Dobesa. Następcą Łabudka w grudniu 2016 został Konrad Komarczuk.

Czekamy teraz na rozpoczęcie działalności przez MR BET i jesteśmy ciekawi czym nas zaskoczy.

Dane spółki:
Adres: ul. Pochyła 7, 43-400 Cieszyn, KRS: 0000748281, NIP: 5482704652, REGON: 381380504

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - LUTY 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat