Data dodania: 23.09.2019  |  Data aktualizacji: 23.09.2019

Noblebet – nowy polski bukmacher wystartował

W styczniu tego roku informowaliśmy, że Polski Bukmacher Sp. z o.o. otrzymał od Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych online. A 18 września pierwsza z dwóch zarejestrowanych przez spółkę stron internetowych zaczęła działać pod adresem noblebet.pl.

Noblebet chce pozycjonować się na tle pozostałych bukmacherów jako firma inna niż wszystkie inne, jako elitarny i nowoczesny klub graczy. Służy temu m.in. identyfikacja wizualna, sposób i język komunikacji czy też postać Amabasadora Klubu Noblebet – sir Richarda McCavina.

nowy bukmacher noblebet

 

ofercie Noblebet znaleźć można:

  • Ofertę przedmeczową;
  • Zakłady live;
  • Wirtualne sporty;
  • Dedykowane oferty dla graczy (m.in. „Zakłady dotowane”, oferta na Ekstraklasę)
  • Szybkie wypłaty (nawet do 10 minut);
  • Cash-out.

Jak sobie poradzi nowy bukmacher na naszym rynku? Czy przebije popularnością Betclica, który niedawno wrócił ponownie do Polski? Wszystko w rękach graczy.

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat