Data dodania: 19.09.2019  |  Data aktualizacji: 19.09.2019

Liga Europy – na kogo stawiają bukmacherzy?

Już dzisiaj swoje rozgrywki zainaugurują drugie, co do ważności rozgrywki klubowe na Starym Kontynencie – Liga Europy. Mimo, że są to rozgrywki mniej prestiżowe, niż Liga Mistrzów to w fazie grupowej może obserwować kilkanaście uznanych europejskich drużyn. Która z nich ma największe szanse na zwycięstwo w Lidze Europy według bukmacherów?

Kto wygra Ligę Europy? Kursy bukmacherskie

W fazie grupowej Ligi Europy wystąpią 64 drużyny, które zostały podzielone na 16 grup. Awans do kolejnej rundy wywalczą po dwa najlepsze zespoły, które wiosną zaczną rywalizację w fazie pucharowej. Która z tych drużyn jest faworytem do wygrania Ligi Europy według bukmacherów?

Bukmacherzy najwyżej oceniają szanse Manchesteru United, bowiem kurs na ich zwycięstwo wynosi 6.00. Równie wysoko oceniane są szanse Arsenalu Londyn – za każdą złotówkę postawioną na wygraną londyńczyków zakłady bukmacherskie płacą 7.50 zł. Wśród potencjalnych faworytów wymienia się takie zespoły jak Sevilla (kurs 15.00), Wolverhampton (17.00) oraz dwa kluby z Rzymu, Roma (21.00) i Lazio (25.00). Bukmacherzy najwięcej płacą za zwycięstwo takich drużyn jak luksemburskie Dudelange oraz węgierskie Ferencvarosi.

Kursy zakładów LV BET na końcowe zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Europy:

Kurs LV BETDrużynaLiga Europy w LV BET
6.00Manchester UnitedOferta LV BET →
7.50Arsenal LondynOferta LV BET →
15.00SevillaOferta LV BET →
17.00WolverhamptonOferta LV BET →
21.00RomaOferta LV BET →
25.00Lazio RzymOferta LV BET →

Finał Ligi Europy odbędzie się w Polsce, na stadionie Energa w Gdańsku 27. maja 2020.

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat