Data dodania: 01.01.2019  |  Data aktualizacji: 18.01.2019

Juventus Turyn dla Aarona Ramseya?

Dopiero co pisaliśmy o Pogbie i jego możliwym powrocie do Juve, a tymczasem szykują się już nowe wzmocnienia Starej Damy. Piłkarz Arsenalu Aaron Ramsey pozostaje przed wyborem swojego przyszłego klubu. Jak podają źródła, pomimo wielu opcji, Walijczyk składa się właśnie ku przejściu do zespołu Juventus Turyn.

Zawodnik najprawdopodobniej opuści Kanonierów podczas wolnego okienka transferowego pod koniec sezonu. Zainteresowanie nim przejawiają między innymi Paris Saint-Germain, Bayern Monachium, jednak pierwszym wyborem zdaje się być Juventus Turyn. 

Czytaj też: Bukmacher na Serie A

Czas negocjacji otworzył się dla Walijczyka wraz z początkiem roku 2019. Porozumienia zakładają, że kluby spoza Premier League mogą zawierać umowy w ciągu ostatnich sześciu miesięcy obowiązywania kontraktu.

W trwającym sezonie Aaron Ramsey wystąpił w siedemnastu spotkaniach z Arsenalem, strzelając jednego gola i zaliczając sześć asyst.

Źródło: skysports.com

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat