Data dodania: 21.07.2011

Hit! Polscy kibice na Copa America. Wywiesili…

Nasi byli wszędzie. Można to dostrzec po różnych oznaczeniach i z pewnością każdy Polak wie jak drugiego Polaka poznać nawet na drugim końcu świata.

Tym razem mamy na myśli specyficzne transparenty, które świadczą o „trudnej miłości” w ich stosunku do PZPN-u. Podczas transmisji 1/2 finału Copa America, co bystrzejsze oko mogło dostrzec charakterystyczny biały transparent przy bramce Wenezueli. Treści nie będziemy przytaczać, ale z pewnością sami się domyślacie, że nie było to wyznanie miłości…Ale że nasi aż tam się znaleźli i dali w taki sposób znać o tym co myślą na temat PZPN-u?

 

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat