Data dodania: 28.07.2011

Gwiazda polskiego sportu wystąpi dla Niemiec! “Z miłości do…”

Paulina Ligocka podjęła zaskakującą decyzję. Nasza medalistka będzie zdobywała medale dla naszego zachodniego sąsiada.

27-letnia gliwiczanka, która na Mistrzostwach Świata zdobyła już 2 razy brązowy medal w snowboardzie, przechodzi do reprezentacji Niemiec. Skąd taka decyzja u niej? Jak przyznaje w wywiadzie na kanale nSport:

Podejmuję najtrudniejszą decyzję w moim życiu. Robię to z miłości do snowboardu. Nie mam już siły użerać się z władzami związku. Mam nadzieję, że kibice to zrozumieją.

Według niej, konflikt między nią a związkiem snowboardowym jest na tyle duży, że nie jest możliwy żaden kompromis. A do tego wszystkiego Ministerstwo Sportu wykluczyło ją z kadry olimpijskiej na kolejny sezon. Do problemów jakie napotkała podczas swoich występów z Orzełkiem na piersi, zalicza także brak wsparcia finansowego oraz wyróżnianie (niesłuszne) niektórych zawodniczek.

Ligocka dodaje, że całą sytuację mogłoby uzdrowić przejście związku pod skrzydła Apoloniusza Tajnera, prezesa PZN-u.

Czy powody gliwiczanki przekonały was do takiego, a nie innego kroku chorążego polskiej drużny z ZIO w Turynie?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1356 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator