Data dodania: 13.12.2018  |  Data aktualizacji: 18.01.2019

Gerard Pique właścicielem klubu FC Andorra

Według dziennika ‘Diari d’Andorra’ hiszpański obrońca zespołu FC Barcelona Gerard Pique, jest w trakcie finalizowania kontraktu o zakupie klubu FC Andorra. Transakcja ma się odbywać za pośrednictwem grupy Kosmos. Jej właścicielem jest właśnie Pique, na co dzień wciąż aktywny piłkarz i obrońca FC Barcelony.

Klub FC Andorra założony został w roku 1942. Za czas jego świetności można uznać końcówkę lat osiemdziesiątych i początek dziewięćdziesiątych, gdy zawodniczy walczyli o dostanie się do Segunda A oraz triumf w Copa Catalunya. W trakcie tego turnieju piłkarze pokonali FC Barcelonę oraz Espanyol.

Czytaj więcej: LM: piłkarze Realu Madryt mają dość Ronaldo. Bo to… narcyz!

Klub w ostatnich latach chylił się ku upadkowi, a szczególnie dotkliwy kryzys spotkał go w roku 2008. Mówi się, że „era Pique” może być początkiem lepszej passy i szansą na znaczącą poprawę wyników. Informacja o transakcji wymaga oficjalnego potwierdzenia przez samego piłkarza.

Źródło: sport-english.com

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat