Data dodania: 31.12.2018

FC Barcelona potwierdza zainteresowanie Rabiotem

Władze katalońskiego klubu potwierdziły zainteresowanie pomocnikiem PSG, Adrienem Rabiotem. FC Barcelona zdementowała jednak jakoby zawodnik był już zakontraktowany.

Kontrakt Rabiota w PSG wygasa pod koniec tego sezonu, stąd też coraz częściej pojawiają się plotki łączące 23-latka z nowym zespołem. Poza klubem FC Barcelona, zainteresowanie zgłaszają także Liverpool, Arsenal, Tottenham oraz Juventus.

Okazuje się, że transfer Rabiota wywołuje wiele kontrowersji. Dyrektor sportowy PSG Antero Henrique oskarżył piłkarza o zwodzenie klubu odnośnie przedłużenia kontraktu. Stwierdził także, że zasad transferowych nie przestrzega FC Barcelona pertraktująca z zawodnikiem poza dozwolonym terminem, czyli w okresie półrocznym do zakończenia kontraktu.

Sprawdź też: Zakłady bukmacherskie na Ligę Hiszpańską 2019

Władze klubu z Katalonii wydały oświadczenie w którym negują oskarżenia. W notatce prasowej stwierdzają, że są zainteresowane zawodnikiem, jednak jak dotąd nie doszło do zawarcia żadnego porozumienia z Rabiotem.

Źródło: przegladsportowy.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat