Data dodania: 09.05.2012

Euro 2012: afera na Narodowym. Na stadionie zawalił się sufit!

Już tylko niecałe 30 dni dzielą nas od otwarcia ME 2012 na Stadionie Narodowym, a tu takie buble konstrukcyjne wychodzą! Zapewne nie jeden z legalnych bukmacherów internetowych stworzy zakład specjalny na to, czy dojdzie do Meczu Otwarcia ME w Warszawie..

To już niemal staje się tradycją, że co rusz wychodzą fuszerki związane z budowanymi w Polsce na Mistrzostwa stadionami. Szczególnie tym największym, który miał być naszą chlubą narodową. Dopiero co niedawno przy otwarciu Stadionu odkryto, że zamontowano wadliwe schody. A potem przy meczu o Superpuchar Polski problemy z łącznością i przeciekaniem wody.

Z archiwum: Smolarek liczy na… grę na Euro. Jesteś za? Wypowiedz się!

Teraz do tego dochodzi nowa usterka! Jak podają dziennikarze Radia ZET:

Zerwał się sufit nad jednym z wejść na Stadion Narodowy w Warszawie.

Strat w ludziach nie było. Na szczęście! Firma, która wykonywała te sufity już naprawia felerny i przy okazji sprawdza pozostałe przy wszystkich 17 wejściach na obiekt.

Dobrze, że to wynikło już teraz, a nie po przekazaniu UEFA, które już w piątek…Mamy nadzieję, że to koniec tych „europrzekrętów”, jak nazwał to Jan Tomaszewski, komentując to co się dzieje z tymi stadionami…

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 447
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat