Data dodania: 23.01.2019  |  Data aktualizacji: 15.04.2019

Cristiano Ronaldo ukarany

Cristiano Ronaldo, aktualna gwiazda Juventusu Turyn, został ukarany przez sąd w Madrycie za malwersacje podatkowe.

Portugalczyk został oskarżony o unikanie płacenia podatków w Hiszpanii w latach 2010-2014. W tym czasie zawodnik reprezentował barwy Realu Madryt rezydując w stolicy kraju. Powodem miało być ukrywanie dochodów z prawa do wykorzystania wizerunku, jednak prawnicy Cristiano Ronaldo stwierdzali, że nie wynikało to ze złej woli piłkarza, a z „niepełnego niezrozumienia wymagań podatkowych hiszpańskiego prawa”.

Czytaj też: Gdzie obstawiać ligę włoską?

Ostatecznie Ronaldo poddał się jednak wyrokowi, akceptując karę 18,8 mln euro oraz 23-miesięcznego więzienia w zawieszeniu.

Portugalczyk rokrocznie notowany jest na liście Forbesa jako jeden z najlepiej zarabiających sportowców na świecie z zarobkami szacowanymi na 95 milionów euro rocznie.

Źródło: bbc.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat