Data dodania: 23.01.2019  |  Data aktualizacji: 11.03.2019

PSG z karą za segregację rasową zawodników

Francuskiemu klubowi PSG została wymierzona kara 100 tysięcy euro za profilowanie młodych zawodników ze względu na ich pochodzenie.

Takie działania wśród rekrutowanych zawodników miały pojawiać się w klubie w latach 2013-2018. Każdemu potencjalnemu piłkarzowi nadawana była jedna z czterech kategorii, wedle rejonu bądź kraju pochodzenia. Kategorie obejmowały: Francuzów, piłkarzy z Północnej Afryki, graczy z Afryki Południowej oraz osoby z rejonu wysp Morza Karaibskiego.

Władze PSG stwierdzały, że na szczeblu zarządczym nie wiedziano o tego typu procedurach. Ostatecznie jednak zastosowano karę.

Źródło: bbc.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1425 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator