Data dodania: 01.05.2009

Majdan jako polityk… On nawet nie wie, gdzie jest sejmik!

Czy Majdan nadaje się na radnego sejmiku? Jego przykład pokazuje, że znane nazwisko może przyczynić się do zwycięstwa w wyborach. I tylko tyle.

Czy Majdan jest tak łakomy na pieniądze, że po reklamach prezerwatyw, występach w teledyskach, na wybiegach modowych jest skłonny zbłaźnić się dla paru groszy w świecie polityki? Na to wygląda. Ale po kolei.

Bramkarz Polonii Warszawa jest radnym sejmiku województwa zachodniopomorskiego. A czy wiecie kiedy był po raz ostatni na obradach sejmiku? W czerwcu zeszłego roku. Także jak pojawił się ostatnio, na prośbę radnych PO, to został oblężony przez dziennikarzy. W końcu takie wydarzenie, to wielkie wydarzenie. Niestety Majdan zbłaźnił się. Nazwisko marszałka a to pomyliło mu się z przewodniczącym sejmiku, a to z przewodniczącym PO. Ale najlepsze na koniec. Tuż przed końcem obrad, chciał się urwać i zamówić taksówkę. Nie wiemy czy to z powodu takiego wysiłku psychicznego czy z niewiedzy, ale zapomniał gdzie się znajduje budynek sejmiku. Dobrze, że w pobliżu był życzliwy dziennikarz, który pomógł bramkarzowi.

Zobacz też: Który bukmacher na ekstraklasę?

A wy jak widzicie szansę Majdana na kolejną kadencję? Czy nazwisko znowu mu pomoże?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat