Data dodania: 01.05.2009

Majdan jako polityk… On nawet nie wie, gdzie jest sejmik!

Czy Majdan nadaje się na radnego sejmiku? Jego przykład pokazuje, że znane nazwisko może przyczynić się do zwycięstwa w wyborach. I tylko tyle.

Czy Majdan jest tak łakomy na pieniądze, że po reklamach prezerwatyw, występach w teledyskach, na wybiegach modowych jest skłonny zbłaźnić się dla paru groszy w świecie polityki? Na to wygląda. Ale po kolei.

Bramkarz Polonii Warszawa jest radnym sejmiku województwa zachodniopomorskiego. A czy wiecie kiedy był po raz ostatni na obradach sejmiku? W czerwcu zeszłego roku. Także jak pojawił się ostatnio, na prośbę radnych PO, to został oblężony przez dziennikarzy. W końcu takie wydarzenie, to wielkie wydarzenie. Niestety Majdan zbłaźnił się. Nazwisko marszałka a to pomyliło mu się z przewodniczącym sejmiku, a to z przewodniczącym PO. Ale najlepsze na koniec. Tuż przed końcem obrad, chciał się urwać i zamówić taksówkę. Nie wiemy czy to z powodu takiego wysiłku psychicznego czy z niewiedzy, ale zapomniał gdzie się znajduje budynek sejmiku. Dobrze, że w pobliżu był życzliwy dziennikarz, który pomógł bramkarzowi.

Zobacz też: Który bukmacher na ekstraklasę?

A wy jak widzicie szansę Majdana na kolejną kadencję? Czy nazwisko znowu mu pomoże?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1391 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator