Data dodania: 20.01.2009

Prawa ręka Laty grozi… samobójstwem! Oszalał?

Czy słowa Kazimierza Grenia można traktować poważnie? Po tym jak wyszło, że sfinansował za 8.5 tysięcy złotych bankiet zamiast akademii w Szkole Mistrzostwa Sportowego, w piłkarskim świecie zawrzało.

Członek zarządu PZPN-u, jak twierdzi, przez pomyłkę podpisał felerny dokument i nie rozumie tego co się dzieje wokół jego osoby. Komentując całe to zajście stwierdza:

Miałem nadzieję, że żyję w normalnym kraju, ale szkalowanie mojej osoby okazało się skuteczne. (…) Zawsze chciałem dobrze dla ludzi. Odchodzę z tego świata z czystym sumieniem.

Greń tymi słowami wzniecił jeszcze większe zamieszanie niż miało miejsce. Czy prezes Podkarpackiego ZPN grozi samobójstwem? Czy w ten sposób chce wzbudzić litość i dostać jak najmniejszą karę? Zobaczymy co najbliższe dni przyniosą. A jak donosi „Przegląd Sportowy” takich źle wydanych faktur może być więcej. Czy Greń ma coś więcej na sumieniu?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1391 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator