Data dodania: 30.08.2011

Pseudokibice zlecili zabójstwo policjanta. Gdzie? W Polsce!

Jeden z agresywnych kibiców Ruchu Chorzów został postrzelony dwukrotnie w kolana przez jednego z chorzowskich dzielnicowych w obronie własnej. I teraz jego koledzy w odwecie za tę sytuację chcą się zemścić.

Dzielnicowy podpadł chuliganom 14 sierpnia. Wtedy to do kibica Niebieskich, który był pod wpływem narkotyków i który demolował samochody zostali wezwani policjanci. Napastnik był tak agresywny, że chciał ich dźgnąć nożyczkami oraz atakował ich wyrwaną chwilę wcześniej pałką policyjną. W odwecie, w ramach obrony własnej, jeden z funkcjonariuszy przestrzelił kolana chuliganowi.

Rany okazały się na tyle poważne, że lekarze w szpitalu musieli amputować jedną z nóg. Pomimo takiej czynnej napaści na policjantów, sąd odrzucił wniosek o aresztowanie!

Teraz rodzina dzielnicowego żyje w strachu, gdyż koledzy poszkodowanego, według plotek chodzących na mieście, zlecili jego zabójstwo! Na szczęście dostał potrzebną opiekę ze strony państwa i jego mieszkanie jest pod stałą ochroną policji.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1356 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator