Data dodania: 07.04.2011

“Kosmiczny” karny: wygląda jak fotomontaż, ale nim nie jest

Przepis na karnego? Stawiasz piłkę na ziemi, robisz rozbieg, sprawdzasz gdzie jest bramkarz. Następnie kopiesz piłkę albo „na pałę” albo sprytnie technicznie oszukując bramkarza. I tyle? No właśnie nie! Zawodnik szwajcarskiego klubu FC Baar – Joonas Jokkinen – pokazał światu, że można zrobić TO inaczej! Ten karny z pewnością przejdzie do historii futbolu.
Czym się różniła 11-tka w jego wydaniu? Otóż w spotkaniu z FC Sempa strzelił gola i…zrobił salto. Naraz. Dziwny jest ten świat!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat