Data dodania: 31.03.2011

Polski strongman trafił za kratki! Gang, narkotyki, rozboje…

Na pierwszy rzut oka wzór życzliwości i przykład osoby, która dzięki ciężkiej pracy osiągnęła wiele. Jednak jak donosi jedna z gazet, to tylko pozory. Prawda o „Kruszynie” jest inna…

Jeden z najlepszych polskich strongmanów – Grzegorz Sz. – Został zatrzymany przez policję. Co się stało? Jak można przeczytać na łamach „Głosu Szczecińskiego”:

Policja rozbiła gang, który siłą próbował zmonopolizować handel narkotykami na wybrzeżu.

I wśród tych osób był „Kruszyna”! Dla mieszkańców jego rodzinnej miejscowości Trzebiatowa, to coś niesłychanego. Dobre serce, zawsze uśmiechnięty, pomagający ludziom potrzebującym. A teraz wyszło na jaw, że to on był szefem całego tego mafijnego przedsięwzięcia! Na swoim koncie jego grupa ma napady z użyciem broni, handel narkotykami czy podkładanie ognia pod samochody swojej konkurencji.

Kariera Grzegorza Sz., dziś 28-latka, zaczęła się na dobre 4 lata temu. Wtedy jego opiekunem został inny strongman Jarosław Dymek. Dzięki współpracy obu panów, udało się „Kruszynie” osiągnąć srebro na ME i 2x Vice Mistrzostwo Polski.

Kto by się tego spodziewał takiego podwójnego życia sportowca?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator