Data dodania: 08.12.2010

LM: piłkarze Realu Madryt mają dość Ronaldo. Bo to… narcyz!

Porażka Realu 0:5 z Barceloną odbiła się negatywnie na atmosferze w szatni Królewskich. Szczególnie obrywa się Cristiano Ronaldo, który w szatni Królewskich może liczyć na wsparcie tylko kilku zawodników.

Trzeba przyznać, że tak wysoka porażka musi boleć zawodników z Madrytu. Za jednego z winowajców tej przegranej obwiniają arogancki i zbyt indywidualny styl C. Ronaldo. Jednym słowem – narcyz! Do grona jego antagonistów zaliczają się piłkarze tworzący trzon Realu – Casillas, Alonso, Ramos i Arbeloa. Murem za Ronaldo stoją – Pepe, Carvalho i Marcelo.

Wieści z szatni dotarły na sam szczyt władz Królewskich do prezesa Florentino Pereza. Aby uspokoić całą sytuację rozważa nawet odebranie opaski kapitańskiej Casillasowi i przekazanie jej Ronaldo. Oj, dzieje się w klubie ze stolicy! Jak te zamieszanie wpłynie na ich dyspozycje dowiemy się już dzisiaj w ostatniej kolejce LM. Królewscy będą walczyli z Auxerre. A gdzie można obstawiać Ligę Mistrzów? Jeżeli masz powyżej 18 lat i zadałeś sobie takie pytanie, to sprawdź nasze zestawienie legalnych bukmacherów. Gdzie znajdziesz tylko te firmy bukmacherskie, które uzyskały licencję MF.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat