Data dodania: 22.11.2010

Sensacja! Klub z Hiszpanii chce polskiego bramkarza – kogo?

Czy bramkarz Jagielloni zamieni zimny Białystok na gorącą, hiszpańską Malagę? Tak przynajmniej twierdzi dyrektor sportowy Malagi Antonio Fernandez. Zapowiada, że jego celem numer 1, w trakcie zimowego okienka transferowego, jest sprowadzenie Grzegorza Sandomierskiego.

Ten sezon ligowy jest dosyć pechowy dla hiszpańskiego klubu. W trakcie rozgrywek sprawdzał już 3 bramkarzy i każdy z nich zawodził. Czy Polak okaże się ratunkiem dla Malagi? To się dopiero okaże. Natomiast sam transfer wydaje się być bardzo prawdopodobny z dwóch względów: cena (w grę wchodzi niecały 1 milion euro) i to, że Sandomierski pochodzi Polski (co jest oczywistością ;)), a dzięki temu nie blokuje miejsca dla zawodników z Am. Płd. Nawet się rymuje – do Malagi z Jagi ;). A jeżeli chcesz i zastanawiasz się gdzie obstawiać ligę hiszpańską, to sprawdź nasz ranking bukmacherów na stronie głównej. Pamiętaj, tylko gra u legalnego buka jest podstawą bezpiecznego obstawiania!

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator