Data dodania: 10.08.2010

Boruc jest wniebowzięty! Partnerka “podarowała mu”… Sprawdź

W meczu z Tottenhamem w składzie Fiorentiny zabrakło Artura Boruca. Oficjalnym powodem miała być jego drobna kontuzja. A jak było naprawdę?

Jak poinformowała oficjalna strona włoskiego klubu, naszemu polskiem bramkarzowi urodziła się córeczka – Amelia! Wtedy kiedy jego koledzy grali z Tottenhamem, Boruc towarzyszył swojej żonie Sarze Mannei przy porodzie. To już drugie dziecko Artura. Pierwszy syn – Alex – urodził się podczas Euro 2008. Wtedy Boruc jeszcze był ze swoją poprzednią żoną – Katarzyną. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Widać pewne upodobanie naszego zawodnika do imion zaczynających się na literę „A”. To może doczekać się kiedyś Artura juniora? Bukmacherzy posiadają różne zakłady, nawet i na takie „nietypowe”. O ile nam wiadomo, jeszcze żaden z nich nie przygotował podobnego zakładu. Może warto im taki pomysł podsunąć?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat