Data dodania: 26.08.2010

Można? Można! Słowacy zagrają w Lidze Mistrzów

Z pewnością teraz piłkarze Lecha Poznań mogą sobie pluć brodę. Liga Mistrzów była na wyciągnięcie dłoni. Szkoda, że forma przyszła tak późno…

W III rundzie eliminacji do LM, Sparta Praga wyeliminowała Poznaniaków. A tymczasem ich sąsiedzi, w postaci MSK Zyliny, dwukrotnie pokonali Spartę (2:0, 1:0) i mogą się teraz cieszyć z debiutu w LM!

Kiedy się doczekamy kolejnego naszego klubu w tych elitarnych rozgrywkach? Gdzie obstawiać LM już mamy, ale wciąż brakuje tam jednego elementu…Może Lech wyciągnie wnioski z tej sytuacji i zmaże plamę na honorze?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat