Data dodania: 06.07.2008

Zazdrość zżera Ronaldo! Zostanie w ManU przez kobietę? (ZOBACZ)

Telenoweli z transferem Ronaldo do Realu Madryt ciąg dalszy. Czy jego transferowi zagrozi romans jego dziewczyny z Sergio Ramosem?

Tym razem w roli głównej jest jego dziewczyna – Nereida Gallardo. Jak powiedział jej były partner menadżer piłkarski – Pedro Campane:

Bez wątpienia Nereida ma doświadczenie w podrywaniu piłkarzy. Była z wieloma.

Z kim jeszcze, tego nie podał. Ale jak podaje brytyjski dziennik „News of the World”, jednym z byłych partnerów modelki był… gwiazdor Królewskich Sergio Ramos. Dziennik opisuje sytuację spotkania tych dwóch na kilka miesięcy przed tym jak Ronaldo poznał się z Nereidą. Jeden ze znajomych kobiety, powiedział, że tej nocy kiedy Sergio spotkał się z Nereidą:

Jednak wszystkim znajomym opowiedziała, że… z Ramosem o futbolu nie rozmawiała. Baranów też nie liczyli…

Co ta historia może mieć wspólnego z transferem Portugalczyka? Wydaje się, że nic, ale…granie w jednym klubie z byłym partnerem swojej dziewczyny, może być bardzo trudnym doświadczeniem dla Ronaldo. Jest on szalenie o nią zazdrosny. A co dopiero w takiej sytuacji? Czy ten „wypadek przy pracy” sprawi, że Ronaldo nie przejdzie do Królewskich? Czekamy z wypiekami na dalszy rozwój sytuacji albo na bukmacherskie zakłady specjalne dotyczące tej telenoweli….

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat