Data dodania: 18.05.2010

Rywal Pudziana: nienawidzisz mnie? Ja Ciebie też. To do Polaka?

Tim Sylvia stanie dziś w szranki z Mariuszem Pudzianowskim o coś więcej niż tylko o wygranie walki. Dla wygranego to spotkanie może być furtką do nowych możliwości.

Już o 2:30 naszego czasu, w Worcester, zmierzy się były mistrz UFC Silva z naszym strongmanem. Wiele osób zadaje sobie pytanie co, 34-letni już amerykański zawodnik, który już najlepsze lata ma za sobą, chce udowodnić tą walką z mało znanym Polakiem? Serwis news.fightmagazine.com uważa, że tą walką Sylvia chce pokazać niedowiarkom, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w MMA. Pudzian to pierwszy przystanek na jego ponownej drodze na szczyt. Czy tak będzie? Czy zapowiedzi Amerykanina, że łatwo rozprawi się z naszym fighterem sprawdzą się? To będzie chwila prawdy dla obu zawodników. Pudziana czeka prawdziwy chrzest bojowy, który może być dla niego punktem zwrotnym w jego karierze. Mariusz, wierzymy w Ciebie!

Autor: sportfan.pl

 

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat