Data dodania: 29.06.2009

Fani Celticu ostrzegają: Boruc sprzedaje domy w Szkocji, więc…

Czas na zmiany w Celticu. Nowy trener i nowy bramkarz? Czy dni „Borubara” są już policzone?

Wydawało się, że zmiana na stanowisku trenera Celticu to koniec rewolucji w drużynie z Glasgow, a tu wieści, że z klubem może się pożegnać nasz bramkarz. Za czasów Strachana, Boruc był kluczową postacią zespołu. Ale teraz nowy trener i nowe porządki i nowe transfery. Tomy Mowbray zapowiedział, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to sprzeda naszego bramkarza, by mieć odpowiedni budżet na wzmocnienia. I tak też się dzieje.

Jeden z kibiców Celtów, na swoim blogu, zamieścił informacje, że Polak zlecił pewnej agencji, wyspecjalizowanej w handlu nieruchomościami dla piłkarzy, sprzedaż swoich domów. Choć nie są to oficjalnie potwierdzone informacje przez klub ani przez Boruca, to zapowiada nam się transfer. Według spekulacji, Celtowie chcą za bramkarza 5 mln funtów. Czy to dużo? Raczej okazja dla potencjalnego nowego klubu Artura. Kto po niego sięgnie? Jak obstawiacie transfer Boruca?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1487 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator