Data dodania: 29.06.2009

Fani Celticu ostrzegają: Boruc sprzedaje domy w Szkocji, więc…

Czas na zmiany w Celticu. Nowy trener i nowy bramkarz? Czy dni „Borubara” są już policzone?

Wydawało się, że zmiana na stanowisku trenera Celticu to koniec rewolucji w drużynie z Glasgow, a tu wieści, że z klubem może się pożegnać nasz bramkarz. Za czasów Strachana, Boruc był kluczową postacią zespołu. Ale teraz nowy trener i nowe porządki i nowe transfery. Tomy Mowbray zapowiedział, że jeżeli zajdzie taka potrzeba, to sprzeda naszego bramkarza, by mieć odpowiedni budżet na wzmocnienia. I tak też się dzieje.

Jeden z kibiców Celtów, na swoim blogu, zamieścił informacje, że Polak zlecił pewnej agencji, wyspecjalizowanej w handlu nieruchomościami dla piłkarzy, sprzedaż swoich domów. Choć nie są to oficjalnie potwierdzone informacje przez klub ani przez Boruca, to zapowiada nam się transfer. Według spekulacji, Celtowie chcą za bramkarza 5 mln funtów. Czy to dużo? Raczej okazja dla potencjalnego nowego klubu Artura. Kto po niego sięgnie? Jak obstawiacie transfer Boruca?

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 443
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 032
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 840
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat