Data dodania: 01.12.2015

Znany Litwin zakończył karierę

Zawodnik z Litwy rozpoczął swoją profesjonalną karierę piłkarską w 1997 roku w klubie ze stolicy Litwy – Žalgirisie Wilno. Przez kolejne lata grania w piłkę był zawodnikiem takich klubów jak Dinamo Moskwa, CSKA Moskwa, Ałanija Władykaukaz. Swój ostatni sezon na piłkarskich murawach zakończył tam gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w Žalgirisie.

Jego klubowy bilans to 466 rozegranych meczy, w których jego łupem padło 13 bramek. Większość spotkań rozgrywał jako pomocnik bądź obrońca.

Do Šemberasa należy jeden z najlepszych wyników jeżeli chodzi o grę w kadrze. Plasuje się on na drugi miejscu w ilości występów w kadrze Litwy. Zaliczył 82 spotkania dla swojej reprezentacji.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - WRZESIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 451
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 033
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 841
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat