Data dodania: 17.03.2012

Znamy pierwszych kandydatów do organizacji Euro 2020

Wprawdzie ME 2020 dopiero za 8 lat, to już teraz pojawiają się liczne kandydatury do zorganizowania tego turnieju. Ostatnio swoją decyzją wszystkich zaskoczył prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili. Proponuje on by jego kraj wraz z Azerbejdżanem starał się o oragnizację tego turnieju.

Dlaczego ta decyzja wywołała takie zaskoczenie? Przede wszystkim wynika to z warunków stadionowych jakie panują w tym kraju. A są one opłakane. Co może już na starcie wykluczyć ich z tej rywalizacji o organizację turnieju ME 2020. Ale w kolejce po ME, jest jeszcze kilka innych propozycji, które wydają się być znacznie “atrakcyjniejsze”. A wśród nich są: Belgia, Niemcy, Bośnia/Chorwacja/Serbia, Czechy/Słowacja, Rumunia/Bułgaria, Rumunia/Węgry, Holandia, Irlandia/Szkocja/Walia oraz Turcja. Kto jest faworytem bukmacherów? Czy najwięcej szans daje się naszym zachodnim sąsiadom? To już sami sprawdźcie na stronie bukmachera STS.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat