Data dodania: 25.01.2019  |  Data aktualizacji: 11.03.2019

Thierry Henry zawieszony w obowiązkach trenera AS Monaco

Władze monakijskiego klubu postanowiły zawiesić obecnego szkoleniowca klubu. Thierry Henry nie sprawdza się w roli trenera i po zaledwie 20 meczach może ostatecznie stracić swoje stanowisko.

Według BBC Sport zawieszenie nieuchronnie oznaczać będzie finalne zwolnienie. Do powrotu do klubu przymierzany jest były menedżer, Leonardo Jardim. Jardim trenował klub z Monako w latach 2014-2018 i stracił swoje stanowisko właśnie na rzecz Francuza.

Thierry Henry został zatrudniony w AS Monako w październiku minionego roku. Jego rolę tymczasowo ma przejąć Franck Passi, dotychczasowy asystent Francuza, a także były menedżer Lille oraz Olympique Marsylii.

Źródło: bbc.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - SIERPIEŃ 2019

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

 • 1 434
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 1 026
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
 • 839
  głosów
  Zaglosuj
  Loading...
  • 3. miejsce w rankingu
  • Reklamowany przez Borka, Hajto, Kołtonia, Smokowskiego
  • Oferta powitalna 🔥
Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat