Data dodania: 20.12.2011

“Staruch” skazany za napad i rozbój. Groziło mu 12 lat, dostał…

Czy za pobicie człowieka w celu rabunkowym, zakłócenie minuty ciszy na stadionie Legii, wtargnięcie na murawę w trakcie meczu oraz spoliczkowanie piłkarza taki wyrok, jaki usłyszał „Staruch” jest sprawiedliwy?

Nieformalny szef kibiców Legii Warszawa – Piotr S. – Stanął dzisiaj przed sądem. Za jego przestępstwa groziło mu nawet 12 lat więzienia. A ile dostał?

„Staruch”, który poddał się dobrowolnie karze, został skazany na 2 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres lat 5 oraz grzywnę w wysokości 5 200 zł!

Z wyrokami sądu można się nie zgadzać, ale trzeba je przyjąć. Czy waszym zdaniem jest to wyrok adekwatny do popełnionych przez niego czynów? Przypomnijmy:

  • Pobicie mężczyzny na Starym Mieście i zawłaszczenie sobie torby ofiary;
  • Zakaz stadionowy, po tym jak nie uszanował minuty ciszy dla zmarłego Jana Wejcherta;
  • Pobicie zawodnika warszawskiej drużyny – Jakuba Rzeźniczaka;
  • Nielegalne wtargnięcie na murawę boisko podczas finału Pucharu Polski.

Autor: sportfan.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - KWIECIEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1419 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator