Data dodania: 19.02.2019

Saudyjski książę zainteresowany przejęciem Manchesteru United?

Obecne konsorcjum jest w posiadaniu klubu Manchester United od maja 2005 roku. W ciągu ostatniego weekendu pojawiły się jednak informacje, jakoby zakupieniem zespołu za kwotę 3,8 miliarda funtów był zainteresowany książę Arabii Saudyjskiej, Mohammed Bin Salman. Okazuje się jednak, że ministerstwo tego kraju zdecydowało się zdementować te informacje:

 

„Wiadomości podające, że książę Mohammed Bin Salman planuje zakup Manchesteru United są zupełnie fałszywe” – napisano w komunikacie. “Władze klubu spotkały się z Publicznym Funduszem Inwestycyjnym Arabii Saudyjskiej, aby przedyskutować opcje sponsoringu. Nie zawarto jednak żadnych umów”.

Zobacz też: Bukmacher na ligę angielską

Manchester United może być aktualnie „łakomym kąskiem” ze względu na rekordowe przychody jakie osiąga. W drugim kwartale 2018 roku klub zanotował ponad 200 milionów funtów zarobku przed opodatkowaniem.

Źródło: bbc.com

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - STYCZEŃ 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat