Data dodania: 21.09.2015

Reprezentant Węgier w Segunda División

Krisztián Vadócz, defensywny pomocnik kadry Węgier przeszedł właśnie że szwajcarskiego klubu – Grasshoppers Zurych do hiszpańskiego klubu – Alaves. Przed przejściem, w klubie z Zurychu zaliczył 15 występów i 2 bramki. Obecny kontrakt z klubem z II ligi hiszpańskiej będzie obowiązywał do końca sezonu 2015/2016.

30-letni zawodnik, rozpoczął swoją karierę piłkarską w 2002 roku. Przez ostatnie lata grał m.in. W takich klubach jak Honvédu, Auxerre, Motherwell, NEC, Osasuny czy też Pune City.

W barwach narodowych wystąpił 40 razy, strzelając 2 bramki.

Autor: eurofutbol.pl

RANKING ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH - MARZEC 2020

WYNIKI GŁOSOWANIA GRACZY I KLIENTÓW BUKMACHERÓW

Ten ranking to lista legalnych bukmacherów w Polsce, którzy zgodzili się poddać publicznemu głosowaniu. Od wielu miesięcy to wy - Typerzy, Fani sportu, Klienci firm bukmacherskich, głosujecie na najlepszego bukmachera internetowego. A jaki jest TWÓJ ulubiony bukmacher?

Zobacz cały ranking
Polscy gracze oceniają bukmacherów. Ponad 6500 głosów. Sprawdź wyniki.

Tylko dla pełnoletnich

Serwis prowadzony jest legalnie w Polsce. Nie nakłaniamy ani nie zachęcamy do brania udziału w grach hazardowych. Hazard może uzależniać i prowadzić do strat finansowych. Pozostając na stronie zgadzasz się z polityką prywatności i cookies oraz regulaminem strony.

Przed wejściem, musisz potwierdzić swoją pełnoletność.

Tak, mam powyżej 18 lat Nie, mam poniżej 18 lat
×

Kalkulator Ofert Bukmacherskich

wpisz kwotę depozytu i porównaj oferty na start

Jesteś ciekaw jaką kwotą będziesz mógł obstawiać, wpłacając do bukmachera online np. 100 lub 1000 zł? Wpisz dowolną kwotę pierwszego depozytu i porównaj oferty dla nowych klientów.

* Kalkulator daje wyniki poglądowe, w kwotach brutto (przed odjęciem podatku 12%). Dokładne kwoty i informacje uzyskasz na stronie danego bukmachera. Obowiązują regulaminy.
PLN
  • Najlepsi legalni bukmacherzy
  • Skorzystało już 1329 typerów

Porównaj oferty powitalne

× Zamknij kalkulator